• Sanayi Mahallesi İzmit Sanayi Sitesi 3.Cadde 202.BLOK NO:202/45 İZMİT/KOCAELİ
  • Telefon
    0262 335 14 34
  • Telefon
    0532 645 46 62
    0536 483 58 83

Kurumsal

Hakkımızda
Demirköprü Makine

HAKKIMIZDA

2021 yılında kurulan DEMİRKÖPRÜ MAKİNE LTD. ŞTİ. kuruluş tarihi bakımından yeni bir firma olmasına rağmen, kurucu ortaklarının 25 yıla varan tecrübeye sahip olmalarının vermiş olduğu güven sayesinde kuruluşundan bu yana yeni projelere imza atarak birçok sektörün özel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir. DEMİRKÖPRÜ MAKİNE, müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesinden teslim edilmesine kadar olan tasarım, dayanım hesaplamaları, üretim, kalite kontrol ve teknik eğitim gibi tüm süreçlerde gösterdiği özenle istenen kalite standartlarında projeler gerçekleştirmektedir.

VİZYONUMUZ

Yılların verdiği tecrübenin yanında yenilikçi, dinamik, akılcı ve sorumlu yaklaşımımızla çalıştığımız sektörlerde tüm varlığımızla tercih edilmek ve bunun sürekliliğini sağlamak.

MİSYONUMUZ

Tüm faaliyetlerimizde amacımız; müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak daima daha iyi bir hizmet sunabilmek; çalışanlarımıza, müşterilerimize sürdürülebilir değer yaratan bir şirket olmak.

Makine Parkurumuz

Hizmetlerimiz

Bu özveriyle DEMİRKÖPRÜ MAKİNE, metallerin makinede işlenmesi (torna tesfiye işleri, metal parçaları delme, tornalama, frezeleme, rendeleme, parlatma, oluk açma, perdahlama, birleştirme, kaynak yapma vb. faaliyetler) (metallerin lazerle kesilmesi hariç) gibi birçok özel proje gerçekleştirerek müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

DEMİRKÖPRÜ MAKİNE olarak, bu işlerin yanı sıra elektrik-elektronik kart tamiri ve teknik servis hizmeti de verilmektedir.